| AlExUtZ_4596 a întrebat:

Eu il plac pe un baiat de la mine din clasa si as vrea sa afu daca si el ma place. nu stiu cum sa fac asta. ma ajutati si pe mine?

6 răspunsuri:
| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Pai incercati sa fiti prieteni sa-l ajuti la nevoie sa fiti buni prieteni sa va ajutati si asa veti ajunge mai aproape de a fi impreuna funda?

| Elena1234456 a răspuns:

Intreaba-l ce parere are despre tine.

| Jelly_7813 a răspuns:

Daca nu iti este rusine intreaba-l chiar tu
daca iti este rusine: pune o prietene care stie ca il placi sa il intrebe pur si simplu" din intamplare" ce parere are despre tine /daca ii place de tine
sper ca te-am ajutat
baftaa!:*

| ScarlatElenaa a răspuns:

Intreabel

| mihaelaa18 a răspuns:

Incearca sa te bagi cu el in seama cat mai des,sa ii ceri un pix,tema la ceva sau daca de exemplu el se pricepe la vreo materie ai putea sa il rogi sa iti explice si tie ca nu ai inteles,ii poti zambi,sa vorbesti cu el pe mess, sa stai mai mult in preajma lui, sa incercati sa deveniti prieteni buni si asa incet incet va veti putea apropia unul de altul si dac si el simte ceva pentru tine va iesi ceva intre voi.Bafta multakiss

| AnaRalu a răspuns:

Imprieteneste-te cu el. Iesi cu el la plimbare dupa ore si povestiti. Comunicarea ii f importanta. Bafta!