| Andreishmek a întrebat:

Eu in Romania ea in Italia pe 11 facem 2 luni ultima data ne-am vazut ieri de atunci sufar continuu o iubesc foarte mult nu cred ca am m-ai fost indragostit asa vreodata o iubesc cu adevarat. de craciun voi pleca in Italia la ea voi petrece sarbatorile acolo. eu acum sunt clasa a 12-a deci cand termin scoala dupa ce dau bac-ul tot as vrea sa ma duc la ea in Italia si voi munci. parinti ei sunt de acord cu mine si au o parere foarte buna despre mine mai ales mama ei.ce ziceti merita sa incerc? nu cred ca as putea iubi alta fata in afara de ea sad

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

Fa ce iti dicteaza sufletul. Va fi mai bine atat pentru tine cat si pentru ea stiind ca o iubesti atat.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Merita, iar o iubire mare ca si a ta, cere si sacrificii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta, vezi cum vede si ea viitorul vostru. Incearca sa intelegi in ce te bagi. Fara scoala o sa muncesti cu spinarea toata viata ta.
Ce va fi daca nu va intelegeti si va veti desparti? La 17-18 ani nu prea stii mare lucru despre viata. Una este sa vezi pe cineva din cand in cand si alta sa traiesti zi de zi cu persoana respectiva, sa aveti de rezolvat problemele vietii.

| pisicutzaanna a răspuns:

Macar bine ca esti optimist si crezi ca iei bacul.