| eddye a întrebat:

Eu iubesc o fata sh spunem asa si ea zicea k "ma iubeste" de vreo 3 luni... de la un timp s-a schimbat ft mult sh spune ca nu mai are nevoie de baieti chestii... sh acum e plecata la tara si cam toti imi zic k ei ii place de altu... vedeam k isi schimba comportamentul... aia ia lasat mesaj la unu mah spune-i lu x (x nu eram eu )k-l iubesc... *** nu stiu ce sa zic... dati si voi sfaturi va rog

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Sincer, am citit intrebarea ta de 2 ori si nu prea stiu daca am inteles-o bine...
tu o iubesti, iti place de ea?
daca da...lupta sa ii castigi dragostea si sa refaci relatia... daca nu, iar relatia este una de umplutura, ca multe altele, renunta si las-o sa faca ce vrea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru macelarirea limbii romane, eu ti-as da cu facaletul peste degete...

| zeDruit a răspuns:

Sa te duci la ea si sa vorbesti cu ea, nu pe mess, nu la telefon ci fata in fata. Ii spui ca o iubesti si vrei sa fi cu ea. Ea ori accepta ori nu, cu asta o sa stii o treaba. Lumea de azi de tot intinde in loc sa fie sigur pe el si sa zica clar ce vrea.

| pίTίк a răspuns:

E clara chestia.nu mai vrea sa mai fie cu tine si nu stie cum sa ti-o spuna...de asta foloseste textul"nu mai am nevoie de baieti"(sunt fata si stiu ce spun). acum tot ce trebuie sa faci este sa o faci sa regrete ca vrea sa renunte la tine.asta daca o iubesti cu adevarat:* ai grija de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu mai are nevoie de baieti chestii..."? Dude... poate e pe invers big grin Eu nu vad nimic prea rau in asta whistling Ai putea sa le convingi sa fii si tu implicat! Have fun!winking