| Diana_8483 a întrebat:

Eu iubesc un baiat dar el nu ma iubeste.Ma inteleg foarte bine cu el. El o iubeste pe prietena mea. Si ea la fel. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Grea situatie si lipsita de speranta. Sfatul meu e sa te zbati sa ti-l scoti din suflet.
Nu desparti perechi,ei se iubesc, nu le tulbura linistea.
Priveste in jurul tau cu atentie, vei reusi sa gasesti alt baiat plin de calitati si farmec care sa-ti placa si cu cat mai repede cu atat mai bine.
Consoleaza-te cu ideea ca macar iti pastrezi prietena...

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Să te retragi din toată povestea asta.

| MMihai a răspuns:

După 18 -20 de ani, când îți vei începe viața sexuală...că o umple pe aia de scuipat /( el crede că o sărută,), ce mai contează.

| Anet a răspuns:

Sa iti iei gandul de la el, baieti mai sunt, insa o prietena adevarata gasesti mai rarwinking

| tbxx a răspuns:

Esti exact in aceeasi situatie ca mine.

| AndreeaEma a răspuns:

Intrebarea mea este :intelegi ce inseamna "a iubi"? Daca da atunci reformuleaza intrebarea te rog, daca nu ia un dictionar( DEX ) si cauta. Pana la urma urmei am inteles la ce te refereai si sa stii ca nu am spus-o cu rautate, ti-am atrat atentia doar ca alta data sa te exprimi corect. Deci cred ca ai face bine sa te retragi din aceasta poveste pana nu o sa te faca el sa te simti in plus. Sper ca te-am ajutat.O seara buna, pup.

| Alëxąndŕą a răspuns:

Stiu cum e patial adica fara partea iubi a placea si prietena mea nu il placea ma rog nu fi a 5 a roata la caruta doar ca asta e un sfat bun eu nu as face la fel nu trei sa le cer parerea lor ce vrei tu sa faci

| 0io0io a răspuns:

Nu te baga daca si ea il iubeste nai ce sa faci decat daca nu vrei sa fii a 5a roata la caruta

| alessia_5541 a răspuns:

Parerea mea este ca tu nu ar trebui sa te bagi ei se iubesc dupa cum u ai zis, tu retragete, o pritena buna rareori gasesti,