| secret_1807 a întrebat:

Eu m-am culcat cu un baiat de mai multe ori, si ma doare enorm cand ma culc cu el dar nu stiu de ce, si nu simt nimic cand ma atinge, chestia asta s-a intamplat cu mai multi cand ma atingeau.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu mai mulţi? Fără număr?
Eşti o persoană care nu te-ai îndrăgostit de un bărbat şi ceea ce faci este mecanic, plăcerea este doar de partea lui iar pentru tine este o corvoadă!
Citeşte mai mult aici: http://www.armonianaturii.ro/......16-articol
Învaţă să iubeşti persoana care te respectă nu pentru distracţie.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Preludiul nu a avut loc inainte de actul sexual.

| catthshshshs a răspuns:

Depinde si ce varsta ai. Sa intelegi un lucru, placerea sexuala apare cam dupa cateva luni dupa inceperea relatiilor intime, nu imediat. Si in plus, trebuie sa ai si un partener care sa te iubeasca si sa il iubesti.

| Goofy77 a răspuns:

Pai dac nu se pricep sa stimuleze o fata ci doar sa se simta ei bine nu poti avea pretentii de la ei important sa se simta ambii parteneri bine nu numai unu si vezi sa nu ai vreo rana capatata in urma grabei de la domnul

| alexandru_4652 a răspuns:

Cam slutty

| eduardd a răspuns:

Probabil ca nu te excitzi suficient inainte de penetrare, iar faptul ca ai incercat cu mai multi si e la fel...nu-nseamna ca esti curva happy, treci si pe la un sexolog

| andreea8pogner a răspuns:

Poi si eu am patit asa prima data am stat cu unu trei ani si n-am simpit nimic, n-am avut nici o placere iar cu al doilea un an jumate si tot nimic, iar acum stai cu unul pe carel iubesc si ma iubeste si e bun si vreau sa zic ca e cu totul altceva. poate tu nu simti nimic pentru el pentru ca daca l-ai iubi nai mai avea probleme de genul acesta

| bonhiboana a răspuns:

Fata poate sa aiba o probleme medicala si voi o faceti curva laughing)...frumos frumos. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te doare?