| TrixiLestrange a întrebat:

Eu m-am despartit de gagicul meu din cauza ca el crede ca vorbesc cu un prieten de-al lui cu care eu nu mai am nimic deaface cu el ca din cauza lui ma mai despartisem odata de iubitul meu si acum a reusit din nou sa ne desparta mintindul ca eu inca mai vorbeam cu el. Gagicul meu mi-a zis ca nul mai intereseaza de mine deoarece eu tot vorbesc cu ala dar eu nu am mai vorbit cu el de cand m-am despartit prima oara de gagicameo si acum nu stiu ce sa fac... sfaturi

Răspuns Câştigător
| SimonaAdina a răspuns:

Te-ai gandit ca poate iubitul tau vrea sa isi gaseasca un motiv de cearta sau despartire? Daca sunt prieteni buni iti dai seama ca acela ii spune iubitului tau tot si daca nu aifacut nimic gresit el ar sti asta, asa ca gandeste-te mai bine...

2 răspunsuri:
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Poate de prima oara "gagicul tau " isi pierduse increderea in tine, nu te credea cand ai spus ca nu ai vorbit cu prietenul lui.Si ar trebui sa fi mai atenta la gramatica, ai unele greseli

| damuss a răspuns:

Apuca-te de scoala!