| anonim_4396 a întrebat:

Eu m-am intilnit cu un baiat cu 2 luni in urma ne-am despartit din cind in cind el ma mai suna si vorbesc cu el la telefon vorbeste calm si normal ma intreaba ce fac, Iar cind il sun eu parca i-am dat cu sare in ochi parca ar vorbi fara placere imi raspunde numai la intrebarile care le pun eu si nici nu ma intreaba nimic despre mine si cin tac vreo 2 secunde imi zice hai pa ca si cum el pe mine m-a sunat si nu are ce vorbi cu mine. Ce e cu el nu inteleg? si de ce asa de aiurea se compota cu mine cind il sun eu?

Răspuns Câştigător
| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

Poate el cand te suna o face din plictiseala si atunci e normal sa lungeasca conversatia si sa vorbeasca calm... Dar cand il suni u s-ar putea sa fie ocupat sau sa nu aiba chef de vb cu tine si de aia raspunde doar la intrebari si nu intreaba el nimic pentru a sa termina cat mai repede conversatia

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu il mai suna daca nu ii face placere, poate e cu vreo fata langa el si de aceea e asa rece