| cetrist a întrebat:

Eu nebunu din nou, De curand e un "eveniment" pe la mine si e plin de gagici pe afar sa zic asa laughing si se pare ca am ajuns iar la aceeasi problema care am mai avut-o acum un an, nu pot aborda parca ma pierd, se uita toate in ochii mei si imi zambesc straight face, ma incurc ba ma plac ba fac aiurea ba nu stiu ce sa cred, aproape toate care trec pe langa mine se uita asa nici nu stiu cu care sa incep nu vreau sa par modest dar asa e nu mint si chiar am nevoie de ajutor sa zicem ca am pus ochi pe 1 (e buna laughing ) tot nu reusesc sa abordez chiar daca e topita dupa mine sunt sigur si ea e si timida nu is obisnuit cu timide imi plac fetele deschise straight face deci ce sa fac cu timida mea?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fu T e o

| Damian a răspuns:

Nu prea e leac pentru timiditate, dar incearca chestia asta intr-un anturaj, o sa te simti mai sigur pe tine si tpueist...

| costi a răspuns:

Exista o gramada de leacuri pentru timiditate, nu-l asculta pe damian. fii tu insuti si incearca sa vbesti cu ea. daca te respinge, incearca cu alta. si asa mai departe. pana la urma o sa-ti formezi incetul cu incetul deprinderi de comunicare, nu e greu

| clauu a răspuns:

Cetrist sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajesti-o... daca se plimba cu cainele(Pisica) ii spui ca ai si tu mai schimbati o vorba dupa o intrebi despre viata ei, daca sta pe o banca, ii spui daca poti sta si tu(Dupaia o intrebi tu diferite chestii)daca e curva o sa vorbeasca cu tine, daca nu...pleaca si isi vede de drum

| Miauti a răspuns:

Nu ai ce sa faci! Timidele sunt cele mai greu de cucerit dp parerea mea.

Deci o sa dureze mult!

| Vali_3837 a răspuns:

Ahahaha sa stearga cineva raspunsu ala anonim care incepe cu "Fu" laughing