| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu am facut inca sex asa ca practic sunt inca virgina insa cred ca mi s-a rupt himenul din cauza la masturbare. ce ar trebui sa i zic prietenului mei avand in vedere ca cred ca urmeaza sa facem sex?

13 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Adevarul! Ce altceva i-ai mai putea spune?!
Se presupune ca relatia voastra se bazeaza pe incredere si sinceritate. Nici tu nu ai vrea ca el sa te minta, nu-i asa?

| Jhfdfd a răspuns:

Lol nu trebuie sa ii spui nimic, pentru ca daca nu te intreaba nu raspunde laughingrolling on the floor

Oricum thinking cu ce te.ai masturbat?thinking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Exceptând comentariile anterioare, CRED că cel mai important aspect ar fi : dacă prietenul tău e virgin!?!

Dacă e aşa, sau dacă are experienţă puţină ( în domeniu ), atunci NICI n-o să-şi dea seama!

Dacă, totuşi, va observa, atunci îi "explici" exact cum s-a întâmplat...

Şi fără jenă, că ( oricum ) şi el s-a masturbat, în mod sigur!

| neutrino a răspuns:

Practic nu esti virgina. Care-i problema?

| Azµre a răspuns:

Aolo. Nici nu trebuie să îi spui, himenul este de mai multe feluri, fie el în forma de stea, perforat în mai multe locuri, fie chiar rupt pe jumătate, un himen elastic și tot așa. El nu își va da seama că tu numai ești virgină, sânge nu este obligatiru să curgă. Așa că stai liniștită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil sa isi dea seama, deci indicat e sa ii spui adevarul, chiar daca e putin jenant.

Explica-i ce s-a intamplat si roaga-l sa aiba incredere in tine.
Iti doresc succes si ai grija cu masturbarea asta.Vai,vai.

| Vibrations a răspuns:

Orice in afara de adevar

| LostInBubble a răspuns:

laughing Cu ce te-ai masturbat?

| RazvanRms a răspuns (pentru LostInBubble):

Cu facaletu laughing.

| LostInBubble a răspuns (pentru RazvanRms):

Mai era una pe aici cu dusul. laughing

| RazvanRms a răspuns (pentru LostInBubble):

Sau cu bateria de la dus? Mai ales daca`i deia lunga e belea laughing.

| bibi5961 a răspuns (pentru RazvanRms):

Cu dusu si cu tot cu furtun. on: ii spui adevarul, cel mai oke

| maooops a răspuns:

Sigur nu mai esti virgina si in legatura cu prietenul tau...lasa-l nu se prinde el baga si tu niste,, gemete de durere,, si,, sa fii bland te rog,, sau,, ma cam doare,, si o sa fie bine

PS Nu uita sa folositi prezervativul