| cipri1999 a întrebat:

Eu nu inteleg ceva...am un coleg in clasa care nu stiu cum poate sa isi puna orice fata la picioarele lui..de unele isi bate joc, a avut multe relati cu multe fete dragute

E genu de baiat smecher, profitor dar cateodata si de treaba

Pe mine ma enerveaza ca in cazu in care el vorbeste cu o fata imediat fata aia accepta sa se duca cu el, si la mine mereu zic ca sa mai astepte, totusi desi fetele alea nu-l stiu nici de 5 zile accepta. Una si-a lasat iubitu de 9 pentru el care ii pe 8, ma enerveaza ca acum o buna prietena ma tot intreaba de el daca vine pe coridor, mai ramane sa stea si cu fata de care imi place /:

Intrebarea ii: De ce are atata succes? Unele fete au zis ca ii urat denuma(fetele de clasa 10-11), iar unele ca ii frumos denuma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cipri? o trudita din astea, pana sa ajunga la printul dorit, trebuie sa sarute multi broscoi.

7 răspunsuri:
| CLUBARD a răspuns:

Hmmm pai concluzia mea este ca el isi alege ff bine cuvintele... incearaca si tu sa ai umor cu ele si na chestii de genu.

| neutrino a răspuns:

Misterul lui, incearca si vei afla!

| AwanderingLove a răspuns:

Fiecare persoana are o parere despre alta. Pe tine nu trebuie sa te enerveze ca el are succes si tu nu, pentru ca el foloseste vrajeala ceea ce tine pe moment. Dasta le si schimba asa am inteles din ce spui. Pentru ca la un moment dat se prind si fetele respective ca au fost fraiere scuze de exprimare. Tu gandeste-te ca, cu o fata trebuie sa fi tu insuti. O sa vina vremea cand tu o sa fi cu o fata si el nu si o sa moara de invidie. Merita sa astepti pentru ca la un moment dat o sa-ti vina o fata pe care o s-o placi mult de tot. Si iti mai spun relatiile de lunga durata sunt cele mai frumoase, dar si cele mai dureroase daca la un moment dat va despartiti. Multa bafta!

greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa intelegi,raspune-mi la urmatoarea intrebare.
De ce toata lumea cumpara Coca Cola,in ciuda faptului ca toti stiu ca face rau organismului?
Stii de ce?
E marketing la mijloc,stie sa se vanda bine!
E prezentata in cele mai luminoase culori, da dependenta, dar nimanui nu-i pasa de raul pe care-l produce organismului, chiar si o data pe an, tot cumpara omul o ...Coca Cola.
Ei, colegul tau e in locul Coca Colei, stie sa se vanda bine, stie sa se puna in valoare singur si o face bine, astfel incat place tuturor!
E omul cameleon.
Intelge instinctiv ce nevoi are persoana din fata lui si se muleaza automat nevoilor ei.
Ai inteles?

| oprescudorin11 a răspuns:

Eu nu m-as supara pe un specimen, de asta cum zici tu, dintr-un singur motiv:ma scapa de fetele de aceeasi teapa cu el.
Va ramane o multime mica de fete din care sa-mi aleg, apoi.Ca si eu le-as iubi pe toate dar sunt oricum prea multe! Eu chiar l-as incuraja si felicita. Aveam un coleg la fel si daca-mi placea o fata eram mai pervers: il puneam intai pe el sa o cucereasca. Apoi, daca reusea, o stergeam de pe lista! Asta daca te ocupi de sport! Daca iubesti, insa, atunci ai dat-o in bara. O iubesti si cu coleg si cu alti amanti...esti pierdut. Dar ca sport, e cum ziceam mai inainte!

| AdyAdeluş a răspuns:

Cred ca e si rrumos daca nu ar fi nu prea cred ca ar vrea nimeni. Dar parerea mea este ca se pricepe la vrajeala sa zic asa. Stie cand sa fie glumet cand sa fi3 romantic cand sa fie serios ceea ce la putini baieti gasesti. Mai la nici unul de fapt dar ma rog. Incearca sa fi atent la tehnica lui poate prinzi ceva

| lolium a răspuns:

Stiu si eu un baiat asa. si desi mie (ca fata)nu imi place de el, ma simt mai bine in preajma lui pentru ca emana mult umor si buna dispozitie.
unele persoane stiu sa se faca iubite fara sa se prefaca, aratandu-se exact asa cum sunt, si punandu-si emotiile pe tava in fata celorlalti.
apreciez multe lucruri la el cu toate ca ii vad si defectele
ameteala pe care ti-o provoaca un astfel de baiat poate fi usor confundata cu senzatia de indragosteala laughing
sper ca te-am lamurit