| georgy7165 a întrebat:

Eu nu mai inteleg nimic. Dragostea nu e asa usoara pe cat credeam eu. Daca mie imi place de un baiat nu am sanse la el si daca unui baiat ii place de mine nu-mi place mie de el. Daca am un prieten ma gandesc ca de ce sunt cu el cand puteam sa fiu cu unul mai bun.Am nevoie de un sfat.Nu stiu ce sa fac sa scap de aceste indoieli care ma impiedica sa am o relatie frumoasa.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa sa treaca timpul pana cand va veni baiatul potrivit pentru tine si retine acest lucru, ca sa cunosti bine baiatul de care iti place stai vreo 7 luni cu el fara sa intretii relati sexuale, daca rezista si nu da dovada ca e cu alta acel baiat poate fii jumatatea vietii tale.

| Inoue a răspuns:

Cum spune si Iceman.Lasa lucrurile sa mearga de la sine.Pana la urma v-a aparean si printul tau.
Baftă!

| stefickutssa a răspuns:

Pai daca nu tii prea mult la baiatul cu care esti poti sa te desparti de el dar inainte rebuie sq fii zigura ca si acel baiat pe care il placi te place ca si mie imi place de un baiat si credeam ca nu ma place deloc dar pana la urma mi-a zis ca ma place foarte mult si i-am zis si eu ca il plac si asa el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis da dar eu am fost ajutate de niste prietene care au facut tot posibilul si pana la urma am ajuns la momentul in care sunt cu el!
sper ca ti-am fost de ajutor! fundita?