| LiviuBz93 a întrebat:

Eu nu simt iubire din partea prietenei mele, dar eu o iubesc foarte mult! big grin ce parere aveti? nu vreau sa ma despart nicicum de ea.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-ai intrebat vreodata daca iubirea adevarata trebuie strigata in gura mare? Sau ca o iubire se bazeaza pe buna intelegere si este cu atat mai intensa cu cat este mai adanc ingropata in inima si suflet si nu este deloc expusa si aratata? Nu vad ce motive ai avea sa-i pui iubirea la indoiala fara o motivatie reala.

| neutrino a răspuns:

Iubeste-o in continuare, nimeni nu-ti poate lua acest drept. Poate ca asa iubeste ea, mai greu si mai putin.

| T0T a răspuns:

Las-o deoarece vei suferi mai incolo si mult mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Miihaa a răspuns:

Cati ani ai! Daca nu vrei sa te desparti de ea arata-i ca o iubesti si nu incerca sa pui presiune pe ea ca nu te iubeste sau sa iti arate ca te iubeste. Ai doar rabdare.

| HereToHelp a răspuns:

Poti sa iubesti si o statuie, la ce bun? Nu stiu, asa gandesc. Fa ce simti