| rich_9884 a întrebat:

Eu o iubesc pe o fata. Ce as putea sa fac sa o cuceresc?

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Fii uh

| andrutzza_7901 a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa ea. arata-i calitatile taletongue incearca sa ii intri pe sub piele.invito intr-un loc linistit si spune-i ce simti.sau daca esti timid incearca sa faci rost de numarul ei si trimitei sms sau suno si iti incercati norocul.dar un lucru esential prima data vorbeste cu ea. incearca sa o cunosti mai bine si apoi intreab-o daca vrea sa fiti impreuna.

| EndOfJoke a răspuns:

Frate daca vrei sa fie a ta trebuie sa stai putin dupa eabig grin.O perioada ajut-o la ce are nevoie fii mai aproape de ea. Dupa aceea ii spui ca o placi si chestii din astea.Te poti astepta la un nu de la ea dar incearca in continuare si daca tot nu vrea inseamna ca nu simte nimic pentru tine.
Bafta. FUNDA?