| AnonimaAia a întrebat:

Eu plac numai baieti mai mari cu un an sau doi decat mine... Si prietenele mele la fel, dar ele au reusit sa fie impreuna cu cei care isi doreau pentru ca "i-am spus ca il plac si asa am inceput sa iesim" dar eu nu am curajul sa o spun, mai ales ca nu vb decat cu cei de varsta mea... cum sa fac sa fiu si eu cu cel pe care il plac? pls nu va bateti joc de intrebarea asta si nu raspundeti aiurea chiar am nevoie de ajutor dau si funda! sad

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti o fata timida, retrasa care viseaza la multe, vorbeste cu el, sa stii ca daca cineva nu te place asta e, prietenele tale sunt dorintele minti tale banuiesc

| Doub a răspuns:

Dar cati ani ai?thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Te iub... iubesc raspunsurile tale Doub, am cam baut putin iertati-ma...Cati ani ai Doub? Pentru anomina, vorbeste cu el cu tupeu.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, scuze. Nu's disponibila.smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

De ce Doub? Dumnezeule stii ca tin la...raspunsurile tale, te rog.Nu serios...de unde esti?

| Atlas33 a răspuns:

Inca din inceputuri femeile au fost atrase de barbatii barbati, lasand de-oparte baietasi razgaiati de propriile idealuri false, ori perceptia exagerata de ei insisi.Ar fi simplu sa sa-l opresti undeva pe strada sau la scoala, sa-l tragi de-oparte asa cum face un student versat cu o virgina, plin de el si sigur pe ceea ce face sau spune..pentru ca apoi sa-i marturisesti cum o fata fragila si gingasa ca tine viseaza atatea nopti si zile o clipa,un moment cu el, doar pentru voi doi.Dar ti-se pare atat de deplasat totusi sa fii tu cea care merge sa-si marturiseasca iubirea, asta denota ca esti mult mai frumoasa si mult mai deosebita de prietenele tale, probabil ca ai o stima mult mai mare de tine si, asta e formidabil.Insa,nu trebuie sa alergi cu cainii cei mari doar de dragul de a te vedea lumea in compania lor,cand de fapt tie iti poate fi drag un catelus,cumnte si plapand.Tu iti doresti poate un baiat mai mare,doar de dragul prietenelor tale,pentru a te vedea si pe tine alaturi de un barbat adevarat, dar nu uita ca si cele mai rafinate parfumuri le gasesti inchise in cele mai mici fiole. A fi mai mare nu inseamna neaparat a fi mai inteligent sau mai experimentat, cauta doar sa te apropii si sa cuceriste ceea ce cu adevarat te cheama, te instiga si iti doresti cu toata inima, si-atunci nu ar trebui sa ai prejudecati morale in momentul in care vei merge sa-ti marturisesti iubirea. Va fi exact ca si cum ai merge la razboi cu fanatica nevoie de a cuceri cetatea aleasa.