| Ionutfkk a întrebat:

Eu plac o fata, iar ea ma place pe mine. Asta stiu sigur laughing Urma sa ma duc sa o intreb daca vrea sa fie impreuna cu mine intr-o pauza la scoala dar m-am simtit rau si nu m-am mai dus... Maine o sa ma duc la ea si o sa o intreb, dar nu stiu cum sa o fac si nu stiu ce subiect de discutie sa gasesc pentru a putea vorbi cu ea. Ma ajuta si pe mine cineva? laughing Dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

NU invita niciodata o fata din prima in oras! Sa va cunoasteti mai bine.Pentru inceput e greu cu discutiile pana iti dai seama ce aveti in comun etc dar nu-i nimic stii cum se spune "Timpul le rezolva pe toate". Poti sa ai un iPod ceva la tine si sa o intrebi daca ii place melodia de o asculti etc.Succes!

4 răspunsuri:
| xCrazyGirl a răspuns:

Invit-o la un suc sau ceva tongue

| Rrr18 a răspuns:

Încearcă să îi ceri asta nu intr-o pauză dintre ore, invit-o la o pizza, la o cafea, la un film, şi o să îţi fie mult mai simpluwinking. Până la urmă te place tongue, nu cred că va refuzawinking

| Cocolino24 a răspuns:

Sfaturi4you@yahoo.com

| StirAlii27 a răspuns:

Eu zic sa o inviti in parc si sa vorbiti desprea asta doar voi doi! Fundita? happy