| analia0103 a întrebat:

Eu plac un baiat care nu stiu daca ma place...cum pot sa aflu? plzzzzzz fundalove struck

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Il interbi pe un prietene de al prietenului lui ce parerea are despre fetele din clasa sau stiu eu thinking si pe urma zii ce crede si despre tine...(baieti nu isi dau seama niciodata ce zice o fata atunci cand zice laughing ). Vezi tu! Bafta!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Roaga o pietena sa-l intrebe...

| xBebelushax a răspuns:

1. il intrebi pe el.
2.pui vre'o prietena de'a ta sa il intrebe.

| maftei a răspuns:

Eu zic sa al antrebi direct decat sa o faci asa pe ocolite.Asa stii direct daca te place si el sau nu.Sau aflai nr de tel si trimite un sms si afli

| Măduleţu a răspuns:

1.Îl întrebi uh personal
2.Pui o prietenă de-a ta ori de-a lui să-l întrebe
3. Ce-a mai simplă soluţie să îl întrebi pe mess laughing