| euflori99 a întrebat:

Eu plac un baiat cu care am fost impreuna la scoala, dar eu m-am transferat si tot il mai plac, dar acum el ma ignora.Am aflat de la unele fete ca ma place si ca ma refuza ca sa nu ma jigneze, iar de la alte fete ca e cu altcineva. Ce sa inteleg? cine ma ajuta primeste un vot.

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Jigneze = jigneasca

| annammaryya a răspuns:

Iti dau un sfat uita-te in dictionar si sa vezi daca cuvantul "jigneze" este pe acolo.Te scutesc eu de un drum acest cuvant nu exista.Invata sa scrii corect si apoi poate iti dam sfaturi.

| Ana213 a răspuns:

Ce ai tu de făcut e simplu, cuata-l acasa, si daca nu-l gasesti cauta-l in cotet si daca nici acolo nu e, cauta-l la oua. Bafta.

| papiche a răspuns:

Pai nu-i normal sa placi un baiat dar poti intelege ca u trebuie sa iti faci ca prietena o fata ca i rau sa fi cu un baiat