| anonim_4396 a întrebat:

Eu plac un baiat, iar el se cam uita la mine... Cum imi dau seama daca ma place sau nu? dau funda.

Răspuns Câştigător
| 010101012 a răspuns:

Este ca si cum mi-as da un sfat mie insemi, pentru ca ma aflu in aceeasi situatie.
Okey, deci, daca iti zambeste este un indicator bun, dar ar trebui sa ii zambesti inapoi ca sa ii confirmi ca il placi. Ar trebui sa te duc sa faceti cunostinta, daca nu deja va cunoasteti, sa vezi ce interese are fata de tine, dar nu i-o spui direct, decat daca ai mult curaj, te imprietenesti, vorbiti si din asta vezi ce si cum are de gand, incotro se indreapta asta.
Ai grija insa sa nu fie un "jucator", si prin asta ma refer la o persoana care "agata" mai multe fete.
Sper ca te-am ajutat, daca ai nelamuriri ma poti intreba, as fi mai multe decat bucuroasa sa iti raspund.
Pa, pa!

| pietrean a răspuns (pentru 010101012):

"...mi-as da un sfat mie INSAMI..."

| 010101012 a răspuns (pentru pietrean):

Da, ok, ai dreptate, am gresit, mi-am dat seama dupa ce am postat raspunsul si l-am recitit

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Apropiati-va unul de altul si va spuneti cuvinte dulci si va sarutati.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Dupa mintea ta, ce crezi ca inseamna ca se uita la tine?