| anonim_4396 a întrebat:

Eu plac un baiat,si acel baiat a inceput acum o luna sa imi vorbeasca frumos,sa se poarte frumos cu mine, ma saluta des...acum 2 saptamani se purta ciudat,nu mai vorbea cu mine,nu ma mai bagase in seama, nu ma mai saluta..si chiar astazi se purta prieteneste si frumos si faceam glume impreuna si radeam impreuna...
Voi ce credeti? De ce se purta asa?

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă se comportă frumos cu tine nu înseamnă neapărat că te place atât de mult încât s-a îndrăgostit de tine. Poate pur și simplu este sociabil și prietenos, atât.

| alexpogan a răspuns:

Ar fi putut sa fie din cauza comportamentului tau fata de el, de exemplu : Ai fost putin aroganta, putin mai alintata etc intelegi ce vreau sa spun. Adica eu unul cand observ chestii de genul la o fata parca imi schimb parerea despre ea pentru un anumit timp, dar dupa imi trece, cine stie poate o fi fost aceeasi cauza si la el. Succes.