| anonim_4396 a întrebat:

Eu- scorpion cu ascendent in pesti, ea- varsator cu ascendent in scorpion. Suntem colegi de servici si ne intelegem bine, va merge si o relatie?

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Chiar crezi ca chestiile astea cu zodii conteaza? Nici macar 10 % !

Trebuie sa fiti atenti sa nu aveti probleme la serviciu , sa va intelegeti , sa comunicati , sa te simti macar atrasa de acea persoana , sa iti placa sa pierzi timpul cu ea sau sa stai langa ea ...

| Luori a răspuns:

Chiar crezi ca chestiile astea cu zodii conteaza? Nici macar 10 %!

Trebuie sa fiti atenti sa nu aveti probleme la serviciu, sa va intelegeti, sa comunicati, sa te simti macar atrasa de acea persoana, sa iti placa sa pierzi timpul cu ea sau sa stai langa ea...

| unnimeni a răspuns:

Sincer, nu cred in prostii din astea.
Lasa astrele la o parte si treci la fapte.

| Pedala a răspuns:

Nu ca esti prea prost!

| zorialbi a răspuns:

Zodiile nu au nici o legatura cu modul in care va merge relatia voastra. Daca te consideri un om liber, nu mai crede in zodiac.
http://ortodoxiatinerilor.ro/......roscopului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. nu va merge.trebuie sa va despartiti neaparat.fraierilor.daca va iubiti, puneti botu la toate prostiile? eu trebuia sa fiu mort dupa horoscop si zodie demuuuult.si iata am 46 de ani si 20 de casnicie, 3 copii mari si fara ca zodia mea sa fie compatibila cu a sotiei, si am de gand sa mai traiesc vreo 50.si daca no mai merge, am de gand s-o fac sa mearga.vad eu cum.