| IubesteEa a întrebat:

Eu si fostul am decis ca dupa despartire sa ramanem prieteni ma rog asta el a decis eu stiam ca nu vrea nici prieteni sa fim desi eu mi-as mai dori sa mai fiu cu el, el e varsator si as vrea sa stiu daca varsatorii iubesc sincer? de exemplu am cateva motive ca m-a iubit: se uita insistent la mine, ma apara, imi cerea sfaturi, imi dadea sfaturi si asta inainte de a sti el ca il iubesc, iar cand a aflat a devinit mai aparator si desi eu l-am inselat cu colegul lui a 3-a zi ne-am despartit dar sambata cand am iesit afara el nu se uita deloc la mine, se ferea de mine si era suparat la fata voi ce credeti? s-a suparat rau de tot pe mine? si de ce sa mai intors la mine dupa despartire? apropo am stat 1 saptamana.desp.si apoi ne-am impacat, el a vrut ca i-a zis prietenei mele ca ma iubeste si mie l-am intrebat pe mess daca ma iubeste a zis da si ca 99% si mi-a trimis un emoticon de ras ce inseamna asta ca nu vorbe serios? ! mersi sa raspundeti la toate intrebarile! eu am 13 ani fac in curand 14 si el are 12 si inainte de a ne cunoaste eram dusmanii apoi la un timp am devenit prieteni si acum iubiti, si am ales sa ramanem prietenii si el a zis ca se desparte de mine findca ziceam la toata lumea ca sunt cu el si s-a bagat si o proasta dar de fapt cand zice fostul mai bine decat sa ne certam toti 3 inseamna ca nu a vrut sa ne despartim? sau ce altceva?

6 răspunsuri:
| AlexC_7935 a răspuns:

La 13 ani ar trebui sa te preocupe alt activitati gen scoala...
Baietii la 12 ani inca se mai joaca cu soldatetii nu prea stiu ei ce inseamna iubirea.Cum l`ai inselat? Ai mers la amicul lui si l`ai pupat pe obraz? Eu zic ca sunteti` prea mici pentru asa ceva.nici buletin tu aveti`.

| nIMic_3176 a răspuns:

Nu te iubeste! Te uraste! Emoticonul de ras inseamna ca isi bate joc de tine! Si cel cu care "l-ai inselat" te uraste! Toata lumea te uraste si esti singura in lumea asta cruda!

| nIMic_3176 a răspuns:

@Bammby, am vrut sa o sperii cu putina ironie laughing E mica si speriata de toate prostiile astea, ca naiba. la 13 ani sa faci o telenovela din niste discutii cu niste baietei.

| Bammby a răspuns:

Sunt de aceeași părere cu „AlexC". Aveți o vîrstă prea mică pentru a putea vb despre dragoste adevărată. Acum, vă stimuleaza spre o relație curiozitatea, vă este inetresant "Cum va fi relația? Cît va dura? etc".
Dacă simți nevoia sa te împaci cu el, probabil, te'ai obișnuit să'l ai alături de tine. tongue

| Bammby a răspuns:

Hey,"nimic" sau cum îți mai spune, ai raspuns, după părerea mea, într-o formă cam jignitoare.Nu vreau să mă cert sau să fac circ aici, pur și simplu, fii mai atent cu afirmațiile de genu' „Toata lumea te uraste si esti singura in lumea asta cruda!"Dacă într'adevar crezi așa, te înșeli, pentru că aceasta fată are parinții care au crescut'o și cel puțin ei, la sigur, nu o urăsc.
P.S. Peace and Love!

| Bammby a răspuns:

„nimic",okay! fie și așa cum spui tu, dar puteai sa'i aduci la cunoștință aceasta într'o formă mai „drăguță", totuși e mică(cum ai spus'o și tu). tongue