| IubesteEa a întrebat:

Eu si fostul am decis ca dupa despartire sa ramanem prieteni ma rog asta el a decis eu stiam ca nu vrea nici prieteni sa fim desi eu mi-as mai dori sa mai fiu cu el, el e varsator si as vrea sa stiu daca varsatorii iubesc sincer? de exemplu am cateva motive ca m-a iubit: se uita insistent la mine, ma apara, imi cerea sfaturi, imi dadea sfaturi si asta inainte de a sti el ca il iubesc, iar cand a aflat a devinit mai aparator si desi eu l-am inselat cu colegul lui a 3-a zi ne-am despartit dar sambata cand am iesit afara el nu se uita deloc la mine, se ferea de mine si era suparat la fata voi ce credeti? s-a suparat rau de tot pe mine? si de ce sa mai intors la mine dupa despartire? apropo am stat 1 saptamana.desp.si apoi ne-am impacat, el a vrut ca i-a zis prietenei mele ca ma iubeste si mie l-am intrebat pe mess daca ma iubeste a zis da si ca 99% si mi-a trimis un emoticon de ras ce inseamna asta ca nu vorbe serios? dau funda! mersi sa raspundeti la toate intrebarile! eu am 13 ani fac in curand 14 si el are 12 si inainte de a ne cunoaste eram dusmanii apoi la un timp am devenit prieteni si acum iubiti, si am ales sa ramanem prietenii si el a zis ca se desparte de mine findca ziceam la toata lumea ca sunt cu el si s-a bagat si o proasta dar de fapt cand zice fostul mai bine decat sa ne certam toti 3 inseamna ca nu a vrut sa ne despartim? sau ce altceva? dau funda si sa nu raspundeti ceva de gneu ca la varsta voastra nu e iubire si sa imi vad de scoala sau mai multe dau funda celor care au raspuns cu adevarat la intrebari si la toate...mersi:*

2 răspunsuri:
| elutzika a răspuns:

1. mama e varsator si eu stiu ca varsatorii iubesc sincer.
2. eu cred ca era suparat pe tine ca la`i inselat
3. nu s-a suparat foarte rau inca poate trece peste
4. s-a intors la tine pentru ca a trecut peste si pentru ca te iubeste
5. nu stiu ce sa zic la faza cu "laughing" dar probabil vrea sa fiti pentru un timp prieteni incearca sa vorbesti deschis cu el
6. eu zic ca inseamna ca a vrut sa va despartiti

Bafta.:*

| georgicutz1 a răspuns:

Frate gandestete...are 12 anirolling on the floor)cum ai vrea sa reactioneze?laughingalegeti niste vorbe mai...sincere,si convingel ca sa treaca peste si sa ramaneti amici, doar amici