| Sorina45677 a întrebat:

Eu şi fostul meu soţ neam împacat şi vrem sa avem primul contact sexual cu el dupa reîmpacare eu cu el avem şi o fetiţă de prima data cand eram casatoriţi are 6 ani de 5 ani suntem divorţaţi.Dar îmi e frica sa nu raman iar însărcinată.Ce metode de protecţie putem folosi?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca v-ati reimpacat, sa va si recăsătoriti, asta inseamna ca isi asima sa fie tatal unui cooul daca apare. Daca nu vrea nu e o reimpacare, esti doar obiect sexual pi pentru el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Femeie casatorita si cu copil are dileme de adolescent de 14 ani?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru suntserios):

Daca nu intreaba e vina ei ca nu a intrebat, daca intreaba ca de ce intreaba. Nu va multumeste nimic?

| Madaxo97 a răspuns:

Parcă te despărțisei că nu băga copilul în seama nici după 5 ani și stătea în casă degeaba, și nici pensie alimentara nu plătise 5 ani de zile, acum iar v-ați împăcat? laughing folosește prezervativul, ca să nu îți mai facă încă un copil să îl abandoneze și pe ăsta. Te pricepi să îți alegi bărbații, nu glumă.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Madaxo97):

Nu ai inteles ce a scris ea? Sa reimpacat cu fostul ei sot de care se despartise deci nu este cu altul este cu acelasi cu care mai are un copil, ciorba reincalzită se numeste povestea lor.

| Sorina45677 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am un singur copil cu el nu 2 fata noastra are 6 ani si sunt divorţata de 5 ani de el daca nu înţelegi citeste întrebarile mele anterioare dar acum mam împacat cu el

| Madaxo97 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, stiu ca la el s-a referit, e de noaptea mintii cum a putut ierta așa bărbat și sa se împace cu el după tot ce i-a făcut

| Miruna333 a răspuns:

Sterilet, și să testeze înainte, a putut face multe în 5 ani

| dragodana a răspuns:

Salut!
Chiar atat de inculta esti?
Prezervativ.
Sau asteptati pana pilulele contraceptive "intra in actiune".
Atata incredere ai in el sa faci sex neprotejat?

| iliiiinca a răspuns:

Amandoi aveti o varsta, chiar asa intrebare? Daca venea de la adolescenti, sa zic ca mai intelegeam. Sunt vreo 12 metode, alege ce ti se potriveste. Eu alege prezervativul, nu as risca sa iau BTS