| Markusfrtt a întrebat:

Eu si iubita mea nu am avut primul sarut si am tot incercat, dar nu iese. Iese un rahat. Parca era vorba ca sarutu vine de la sine dar nu vine nimic.

8 răspunsuri:
| Munteanu_Sergiu_1999 a răspuns:

Nu stiu incearca sa compui tu un moment frumos in care sa simti tu ca trebuie sa o faci si atunci ii pui mana dupa ceafa si te apropii usor inchizand ochii, dar doar daca simti ca vrea si ea altfel te vei alege cu o palma sau acuzare de tentativa de viol happy
An Nou Fericit

| Stefanismyname a răspuns:

Tin sa te contrazic, clar totul vine de la sine, nimeni nu se naste invatat, poate ca nu e chimia aia intre voi

| darrio2007 a răspuns:

Probabil sunteti prea mici pentru asta.

| vocea a răspuns:

Prietene cand te saruti cu cineva trebuie sa iti placa aceea persoana si totul vine de la sine, probabil ai o imagine prost formata despre ce inseamna sarut cu adevarata, ar trebui sa simti ce faci nu sa te gandesti sa iasa bine.

| FaraNumePls a răspuns:

Trebuie să așteptați momentul

| danutzu96 a răspuns:

Ar fi bine sa ne spui si varsta.

| alexymani a răspuns:

Serios, chiar nu stii sa saruti? e super ez laughing

| Lola203 a răspuns:

Serios acum, ce ar putea sa nu iasa? E un amarat de sarut, nu o ecuatie de fizica cuantica. Poate tu te asteptai ca sarutul sa fie altfel si ai fost dezamagit...sau poate pur si simplu nu-ti place sa te saruti cu iubita ta.