| anonim_4396 a întrebat:

Eu si iubitul meu avem o problema! De fapt, sincera sa fiu nu stiu a cui e problema...Situatia sta in felul urmator! De cateva saptamani incoace, ejaculeaza foarte greu.Intretinem relatii sexuale, dupa care se ocupa el de final, cu mana lui daca ma intelegeti(uneori dureaza pana sa se finalizeze chiar si 20 de minute, timp in care eu stau ca fraiera si ma uit lua el). Intr-o seara chiar a adormit in timp ce ii faceam sex oral(nu dormise de vreo 24 de ore si era si beat). Chestia e ca ma simt foarte prost.Inainte nu se intampla asa ceva. O faceam, iar lui ii venea sa ejaculeze foarte repede.Am vorbit despre asta. L-am intrebat daca nu cumva a disparut atractia sexuala, iar el mi-a raspuns cu un,, nu" foarte hotarat. L-am intrebat daca gresesc cu ceva... Din nou am primit un,, nu".
Intrebarea mea este: vina oare este a mea?

6 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Multumeste lui d'zeu ca a capatat rezistenta si te poate satisface si pe tine. Da in acele 20 d min dc stai degeaba, sa puna instrumentu in tine si sa'l lucreze asa, dc manual daca ar cu cine? Si nu, nu ai nici'o o vina, baiatu a capatat experienta si rezistentawinking

| Sara2 a răspuns:

Da am avut eu un prieten care dura totul 1 ora jumate si pana la urma NU ejacula si ne opream, ne-am despartit ca am zis ca nu suntem compatibili, da ajung sa cred ca era ipotent straight face, mie mi se pare bine 20 min, chiar 30 e ok, cand dureaza 5 min aia e ejaculare precoce nici o femeie nu isi doreste sa dureze asa putin

| msonegirl a răspuns:

20 de min ti se pare foarte mult, exagerat de mult? :O

Vina este a ta! Cum sa stai sa te uiti la el? Tu nu contribui cu nimic? Esti de bibelou?

Nu o spun cu rautate, dar nu inteleg ce relatie aveti voi (sexuala).

| piciuk a răspuns:

Pe de-o parte ar trebui sa fii fericita ca rezista atat de mult. dar daca tot zici ca te deranjeaza. incearca un preludiu mai lung.sau incercati pozitiile care ii plac lui mai mult. nu stiu ce sa zic. n-am mai intalnit pana acum asemenea caz

| Alëxąndŕą a răspuns:

Vrea doar sex fato atata nu merita sa i zc si eu
Sora mea mai mare avut un prieten care nu o placea adica a placut-o unpic si pe urma isi batea joc de ea adica tot asa zicea ca se desparte de ea si in plus il iubea mult a facut cunostinta cu o prietena si s-a indragostit de ea "Da cum poti cu ce ti-am gresit o iei pe aia in locul meu" "Nu e vina mea e ma frumoasa ca tine si ma rog ai fost doar o distractie pentru mine nimic alceva"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o problema ce n-are legatura cu ce vorbiti voi: de ceva timp incoace am chef tot timpu de sex si prietena mea la fel, inainte primul numar tinea 30-60 de minute acum nici 10 minute nu mai pot tine si nu inteleg de ce? cine imi poate spune?