| Bella_1624 a întrebat:

Eu si iubitul meu vrem sa incercam locuri noi si hot de facut dragoste. Spune-ne unde ai facut tu dragoste cu partenera/partenerul tau. Dau fundita cel/cea care ne zice cel mai HOT loc tongue

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Coridorul liceului in timpul orelor, in parcare supermarketului in timpul programului, in parc pe inserate, in depozitul firmei unde lucrezi cu un coleg sau iubitul dac lucrati in acelasi loc, in tren intr-un compartiment si compartimentul vecin sa fie plin, in biroul sefului, in rulota in camping si sa nu fiti singuri, in apa la statiuni si langa voi sa fie lume(mai subtil), la cinematograf.

12 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

La boscheti...hee hee
Sau in apartamnetul buniciilaughing.

Bafta.

| Pedala a răspuns:

"in fundulet..."

| mihaa a răspuns:

In strandbig grin

| Nebuneală a răspuns:

Pe malul marilove struck

| Daiana_1431 a răspuns:

Pe masina de spalat a unei prietene, dupa un bloc dala mic cu o curte, ne'a prins cineva dar era seara si nu si'a dat seama, faza aia a fost tare, in dormitorul unei prietene, noaptea, pe silent sa nu ne auda laughing, in cada la parintii lui. multe chestii nebunesti tongue

| mikaela25 a răspuns:

Hehe.pe masa de biliard.laughing

| SunnyMidnight a răspuns:

La dus.smugsigur e un loc foarte hothee hee

| Brotacel a răspuns:

Buna!

nu am facut blushing

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am facut`o in baiebig grin si in camera colegei mele de apartament in timp ce ea nu era acasa(mentionez ca putea sa apara in orice momentlaughingbig grin)...km astea sunt locurile mai neobisnuitetongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In claia cu fan de la tara.tongue a fost super filmul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut in padure fara cearsaf pe iarba a fost fain si nu m-a prins nimeni

| Rawrrr a răspuns:

Sincer nu am incercat locuri ciudate dar palpitante asa ar fi baia, liftul sau pe plaja