| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am decis sa facem sex si amandoi suntem virgini. La toti baietii cand o fac prima data li se rupe ata penisului? daca da, doare sau ce simti? am citit mai multe articole si multi ziceau ca doare dar nu ziceau ce ca inainte am vazut un comentariu si pe ala l-a durut bilele. In fine vreau o persoana serioasa sa raspunda si daca doare si daca nu tot o sa o fac doar sa stiu la ce sa ma astept si nu ezitati sa o faceti orice ar fi si ganditi-va foarte bine cu cine o faceti si de ce.

Răspuns Câştigător

Uite si eu mi-am pierdut virginitatea curandhappy
Sincerhappy
Deci primele penetrari sunt insuportabile. poate sa se rupa poate sa se largeasca doar Nu confunda rupt cu largit.
Pentru a ameliora durerile iti ofer sa folosesti un Gel durexhappy dar pentru dezirginare eu zic sa o faci fara acel gel Chiar daca o sa va doara pe amandoi

6 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu la toti se rupe ata, asta difera de la baiat la baiat
durere o sa fie, nu se compara cu a fetelor, mai ales la dezvirginare...big grin
oricum e suportabil
daca asti hotarat s-o faci foarte bine...
ai grija si protejeaza-te
baftawinking

| dulcykaLy a răspuns:

Nu e neaparat nevoie sa se rupa. la unii nici nu se intampla chestia asta. De durut prima oara doare dar mai putin decat la o fata. cred tongue have fun

| babyalexa a răspuns:

Foloseste un lubrifiant pentru a minimaliza durerea ambilor parteneri.Nu este obligatoriu sa se rupa, la fel cum nu este obligatoriu ca ea sa sangereze. Distractie placuta si nu uitati de protectie.

| Kickstart a răspuns:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri.Sa aveti grija de voi!