| Ancuța34 a întrebat:

Eu și soțul meu avem o fetiță, are 5 luni, o culcam la noi în camera de asta nu prea avem timp să ne menținem viața sexuala conectată. Noi nu am mai avut de mult contact sexual de când avem copil.Ce putem face în situația asta?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ati putea sa planificati zilele de sex, daca nu se poate altfel, fiindca casnicia aia este pe muchie de cutit sa se rupa.
Copilul trebuie culcat intr-o alta camera, ca nu-i normal si nici sanatos sa doarma cu voi.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă doarme cu voi în pat, este greu de făcut sex. Obișnuiți fetita sa doarmă singura în pătuțul ei. În acest fel va veți bucura și voi de plăcerile sexului normal.

| Madaxo97 a răspuns:

Păi și alte camere nu mai aveți prin casă?

| Marius22222222222 a răspuns:

Mai pe la bunici mai pe la rude...

| Miruna333 a răspuns:

Copilul are camera lui si parintii camera lor.
De asta cele mai multe relatii se destrama dupa nasterea unui copil, daca nu luptati pentru viata de cuplu, pentru inimitatea voastra, adio.

| Justanairhead21 a răspuns:

Copilul poate sa stea intr-o alta camera. Exista atata tehnologie cu supraveghere video&audio pus la copil in camera ca sa il auziti daca plange sau nu.

| MestrulYoda a răspuns:

Ce știe copilul, faceti