| Tina56789 a întrebat:

Eu și soțul meu avem o fetiță care are ani din cauza asta nu prea avem timp pentru noi nu am mai avut relați sexuale de ceva timp pentru ca ea vrea să doarmă cu noi.Cum ne putem menține viața sexuala activă?

4 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Mai pe la o bunca, mai pe la o vecina lasata fata, cand doarme la pranz puteti sa plecati din camera.

| RAY a răspuns:

Eu am trimis o la produs in ce eu cu masa concepeam alta care sa ne intretina

| Madaxo97 a răspuns:

Mergeți în altă cameră și faceți cât sex doriți. Dormitul cu copilul nu e scuză să nu mai aveți relații intime, există și alte camere.