| anonim_4396 a întrebat:

Eu stiu ca femeile sunt superbe, sunt... "superlative"! De ce devin unii barbati homosexuali?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar tu nu ai vazut si barbati superbi?!

| CoquineNoire a răspuns:

Am mai spus'o si o spun din nou...Sunt bi-cur-ious delirious, in viata
la un moment dat ne confruntam cu o asa zisa atractie fata de sexul opus, e o curiozitate, unii se simt dezgustati de sanii si fundul fetelor, si sunt atrasi de ceea ce are un baiat in pantaloni etc
Deci nu este o boala. Ori este o moda, gen sa le incerci pe toate in viata, ori este pur si simplu atractie.
Oricum, noua fetele ne'ar placea sa avem ca amic un gay, ar fi prietena pe care nu am fi avut'o niciodata, ar fi distractiv si nu numai happy

| Paula007 a răspuns:

Au probleme cu unul dintre cele 2 capetehee hee))

poate au suferit vreo trauma cand erau mici thinking

nu am idee.

| WooLove a răspuns:

Este o boala de care nu prea ai cum sa scapi. se vad mult mai atrasi de partea masculina decat cea feminina. toti ii judecam si vorbim urat despre ei dar asta este adevarul. la randul meu si eu gandeam asa despre ei dar mi-a explicat cineva ca este o boala de care nu prea poti scapa...

| Narcis2007 a răspuns:

Cand erau inca in burta a avut loc o dereglare hormonala si asa apar homosexuali si lesbiencele...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Asa se nasc, unii dintre ei descoperind mai tarziu aceasta inclinatie. Este o anomalie genetica.
Specialistii nu au ajuns la un numitor comun, unii considerand-o ca fiind o boala psihica, altii sunt de parere ca tine de educatia primita in copilarie ( o mama prea protectoare). Marea majoritate a homosexualilor declara ca asa s-au nascut, nu au avut de ales!

| dddyyy a răspuns:

De fapt homosexualitatea e o problema din nastere

te nasti cu acele gene de homosexual thinking
pur si simplu hormonii sunt de vina laughing) na-i ce face tongue

| Bogdanux a răspuns:

Eu cred ca niciodata nu am sa inteleg mentalitatea unui homosexual cand vine vorba de atractie...cred ca e ceva din nastere.

| Ingeras_3373 a răspuns:

Pentru ca ori au primit o educatie proasta si au inceput sa se uite dupa baieti. Sau e ceva genetic/

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Cred ca au probleme cu capul

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot vorbiti despre "o boala"... Este aceasta boala recunoscuta de catre toti medicii de specialitate existenti in lumea asta?