| Curiosul_5844 a întrebat:

Eu sunt baiat si am parul lung. Cu ce sa imi indrept parul si de unde sa cumpar? Si apropo va plac baietii cu parul lung? big grin Ce fereza sa imi fac daca am parul lung? big grin Pentru orice sfat folositor dau funda :X tongue Multumesc frumos.

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

E vară! Tunde-te scut!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Tunde-te malaughing).mie nu imi plac pletosiistraight face

| Timmotey a răspuns:

Id de mess sunt obsedata de tipi cu parul lung sorry dar chiar sunt innebunita si recomand placa dar mai bine nu,... ajungi chel... sau cu jumate din parul pe care il ai si risti sa faci alopecia deci lasa-l asa si vreau totusi sa vad blushing

| ombladon93 a răspuns (pentru Timmotey):

Si eu am parul mare laughing)

| PetreConstanta a răspuns:

Dragul meu parul lung este podoaba pentru fata nu pentru baiat Nu te supara dar ma abtin

| Anne34 a răspuns:

Cu ce poti indrepta parul? laughing Raspuns: Cu place, dudaaa! laughing
Si o cumperi din... CORA rolling on the floor)
Cat... cetine de freza. cauta pe google laughing.
B`bye.

| Maddieeee a răspuns:

Mai bine tsi`ll tai.sunt super naspa baietii cu parul lung. adica mie cel putin nu imi plac.[sorry] si poti sa iti iei placa, ca sa ti`l indrepti, se gaseste la carrefour, la cam toate magazinele astea cu mai multe lucruri...nu prea ai ce sa faci.ti-am zis.mai bine sa ti`l tunzii!love struck

FUNDAA?puppy dog eyes

| 000MadMAX000 a răspuns:

Bai ce ma streseaza idea asta cu ''parul lung este pentru fete'' adica de unde si pana unde? scrie undeva chestia asta, spre exemplu eu am lungimea parului cam de 10-11 cm si toti cei din clasa imi zic sa ma tund si nu vad de ce as faceo fiecare are dreptul sa il aiba cat de lung doreste e o tara libera pana la urma.