| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt impreuna cu un baiat de 3 luni si il plac foarte mult dar cateodata ma mai enrveaza iar in schimb il plac pe colegul meu de banca care a fost cu mine si la gradinita si mi-a spus ca ma place. Mie imi place de amandoi si nu stiu care sa il aleg pentru ca m-am despartit o data de iubitul meu pentru colegul meu de banca dar nu am putut rezista fara el asa ca ne-am impacat, dar cand il vad pe colegul meu de banca parca nu mai pot de fericire si nici nu stiu cum sa ma exprim cat de fericita is dar cand il vad pe iubitul meu sunt iar fericita. Iubitul meu este romantic si colegul meu de banca nu prea si daca as fi cu el mi-ar lipsi imbratisarile iubitului meu. Ce sa fac? Pe cine sa aleg?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pe iubitul taw deoarece fara el nu poti rezista si pe el il iubesti.

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Decizia o iei tu, fa o lista cu calitati si defecte cine are cele mai multe calitati e al tau!

| ThePunisher a răspuns:

Cati ani ai? Eu zic ca ai prea multe dileme sentimentale pentru varsta ta. Alege odata, si gata, ce e asa greu? Vezi ca cine alearga dupa doi iepuri nu prinde nici unul.

| ღAleKrissღ a răspuns:

Ar trebui sa fii cu cel care te face cea mai fericita! si ar trebui ca aman2 sa-ti dovedeasca cat de mult te iubesc.ca un fel de testhappy