| Roxana34556 a întrebat:

Eu sunt la menstruaţie şi sotul meu vrea sa avem relaţi sexuale nu mai poate astepta până îmi trece şi ma doare şi burta de la menstruaţie.Ce aş putea face?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se zice ca sexul ajuta la durerile menstruale
acu daca tu nu te simti ok sa faci asta... nu faci, simplu

| Violleta2022 a răspuns:

Ii tragi un sut in boase si il va durea si pe el burta, exact cum te doare pe tine la menstruatie, caz in care va simti exact ce simti si tu acum.

| Madaxo97 a răspuns:

Sincer, lăsând la o parte că nu e nimic în neregula să faci sex la menstruație, soțul tău e cam nesimțit și are probleme de autocontrol dacă nu poate aștepta 2 zile pana îți trece menstruatia sau măcar durerile, ce e, animal să nu se poată abține? Dacă totuși vrei să îi satisfaci poftele lui animalice, deși tu nu vrei, ia o pastila de dureri și faceți sex, dacă pe el nu il deranjează că se murdărește.

| Miruna333 a răspuns:

Sexul ajuta la durerile menstruale. E decizia ta, nu vrei, nu faci

| Cipi1212 a răspuns:

Să îl convingi să mai aștepte. Dacă nu înțelege înseamnă că te vrea numai pentru sex

| TheGentleman a răspuns:

I-ai putea face un handjob sau blowjob

| Giulia911 a răspuns:

Crapă dacă așteaptă 3 zile măcar?

| StanescuToni a răspuns:

Sa o faci in cealalta parte