| Andreyyy18 a întrebat:

Eu sunt mai timid de felul meu... Si din aceasta cauza imi gasesc destul de greu o prietena
Daca este vre`o fata din Pitesti singura si vrea sa isi faca un prieten sa intre pe IDul meu mihai8_mcm

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Omule nu te pune pe cautat vb cu amicii tai sati prezinte una si sa te bagi pe fir lasa pe altu sa isi faca treaba pentru tine daca esti timidwinking

| Damian a răspuns:

Incearca pe cupidon.ro mai bine

| Mik3 a răspuns:

Ba nebune daca erai u timid nu iti puneai id aici ca nu-i matrimoniale in primul rand si apoi daca esti timid nu cred ca ai avea curajul sa o intalnesti pe fata care ti-ar da intalnire laughing

| Macho a răspuns:

Ok scumpule. smugsmug

| f a răspuns:

Pun pariu ca exista. Pentru numele lui Dumnezeu, aici trebuie sa se faca o categorie cu matrimoniale!straight face

| alexalex_4604 a răspuns:

Eu inainte sa o fac fara prezervativ credeam ca sunt un fraier si un timid ca imi dadeam drumu repede, dupa ce am descoperit libertatea si am avut o relatie eram un casanova de la 5 min la 19 ore, sa vezi ce o sa iti treaca timiditatea pe viitor happy