| snezoo a întrebat:

Eu sunt un baiat de 12 ani,,, si ustiu ce sa cred despre o fata:ma place sau nu ma place? ca sta cu mine,,, vorbeste cu mine,,, imi trimite mesaje,,, ce pot sa cred despre ea?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Te place cu siguranta. Altfel nu ti-ar scrie. Poarta-te frumos cu ea si sigur vei avea o prietena.

2 răspunsuri:
| Uana_5406 a răspuns:

Poate ca ii esti ca un frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pot sa te ajut eu...tongue fi atent la cum se comporta daca e foarte draguta cu tine daca mereu vrea sa te ajute, te apara atc inseamna ca nu ii esti indiferent. nu poti sa fi convins ca te place doar din mesaje sau telefoane .etc poate ca se intelege bine cu tine. concluzie analizeazai mai mult comportamentul id-ul meu daca doresti sfaturi glodar_daiatongue