| willen a întrebat:

Eu sunt un baiat de treaba, dar nu inteleg de ce nimeni nu ma iubeste.

10 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Vine si vremea ta, sti linistit!
Nu te nelinisti!

| Rotciv a răspuns:

Daca te referi la fete, incearca sa iesi din anonimat! Incearca sa fi mai stapan pe tine.Ai sa vezi ca va veni si vremea ta happy De tine depinde totul! Ti-am mai zis si-ti mai zic, iesi din anonimat! Si 2 la mana, in viata asta vor fi putine persoane care te vor iubi cu adevarat, tine minte asta.

| ionica56 a răspuns:

Sigur te iubeste cineva.parintii,Dumnezeu!

Depinde si de varsta pe care o ai. Daca te referi la dragostea din partea unei fetehee hee... apropiete de cineva vorbeste cu aceea persoana. sigur te va iubi cineva.
Ai rabdaree.Se ziceca celor ce iubirea le joaca feste vor fi mai norocosi smug asa caaa... pupici :*

Răspuns utilizator avertizat
| karinamark a răspuns:

Depinde si de stilul vestimentar pe care il ai sau de atitudinea pe care o afisezi fata de fete.''de treaba '' e o calitate clar dar incearca sa ma adaugi si altele gen: ai grija su nu fi prea arogant cu ele dar nici sa te molesesti si sa fi 100% in mintea lor fi cam 65-70% asa sigur le vei cuceriiwinking.

| Metempsihoza a răspuns:

Daca te referi la iubirea fetelor... incearca sa-ti mai schimbi frizura, sa te imbraci altfel, chiar sa ai grija cum mirosi, adica un miros de balsam de rufe sau pur si simplu de sapun depaseste orice parfumwinking. Daca ai vreo acnee, intereseaza-te de un tratament potrivit. Daca esti grasut, incearca sa 'maschezi' asta cu ajutorul hainelor inchise de culoare si sa nu fie lalai [mnah, a cam ajuns haina sa-l faca pe om]. Si cu atitudinea am vazut ca te-au sfatuit ceilalti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma si eu ma intreb. oare de ce? ia vezi uita-te si analizeaza-te atent. ceva trebuie sa fie.banuiesc ca cineva tot te iubeste; mama, tatal tau.fratii surorile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce defecte ai poate ti se pare ca nu te iubeste nimeni.fiecare om este unic prin felul lui

| adorablegirl a răspuns:

Prietenie_miruna_fumata asta e idmeu baga'l si vb happy :*

| VLADUTZER a răspuns:

True Love Waitswinking