| sweetprincess_9330 a întrebat:

EU vreau sa ma placa un baiat dar mie nu imi place de el problema este ca vreau sa ma placa numi pentru pupularite si mai mare decat acum si stiu ca daca el ma va placea ma vor placea si restul! vreau ca lumea sa creada ca arat foarte bine nu bine cum zic toti! ce sa fac? fundita

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Ti se pare ceav amuzant sa faci pe cineva sa tina la tine cand de fapt tie nu iti place de el? Sincer,... te-as strangula daca mi-ai face asa.

| TheSupreme a răspuns:

Mda, nu stiu ce sa zic... daca el te place si tu te folosesti de el e corect? Nu e bine sa te mandresti, si mai ales cu altii! Mai bine fa'te frumusica si zambeshte mereu daca tu chiar vrei sa te vada lumea ca arati foarte bine. De obicei popularitatea se castiga si ea cand iti bati joc de altii. Pur si simplu spui ceva rau despre o persoana ( cum ar fi ceva ce el n-are, dar tu ai!) si se observa de la sine constrastul. Oamenii te considera grozav de obicei cand vad ca ai subordonati si (sa nu zic "sclavi").

Eu ti-am spus cam ce ai de facut. Gandeste-te bine caci asta are si consecinte, iar daca nu pentru tine, poate ar trebui sa te mai gandesti si la altii.

| Haose a răspuns:

Tot urata ramai, indiferent cine sta pe langa tine laughing

| Carnage a răspuns:

Esti noo0aba straight face no sa te placa niciodata phbbbbt

| Elenush_2511 a răspuns:

Draga mea nu crezi ca vrei pre multe?

tie nu-ti place de acel baiat dar tu vrei ca el sa te plec numai pentru polularitate?

nu cred ca ca sa fi polulara trebuie sa te plec neaparat acel baiat cred ca trebuie sa fi tu insati

si daca uh nu esti multumita ca ceilalti cred despre tine ca arati bine n-am ce sa-ti fac