| flavia_7696 a întrebat:

Eu vreau sa ma razbun pe el dati-mi o idee ce as putea sa ii fac pentru ca azi lucreaza la restaurant

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pui un amic sa mearga sa manance acolo si ii zici sa faca reclamatie, ca nu-i convine mancarea, d'astea laughing

| xXCrystyanXx a răspuns:

Razbunare? Razbunarea nu duce decat la ceva ce eu numesc "Cercul Urii".Ce rezolvi daca te razbuni?

| Bloodlines a răspuns:

Ai voie sa te superi pe o persoana, dar n-ai dreptul sa-i faci rau! happy

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Nu ai nici un drept sa te razbuni pe o persoana. Poti fi supartata pe el dar nu ai dreptul sa ii faci rau, cu atat mai puti la locul de munca...gandestete si la el... pune-te in locul lui.

| Assassin_3792 a răspuns:

-"NUME" te rog adumi un suc "EX." nu prea rece cu gheata.
-"NUME" mancarea e buna! Tu ai gatit-o?
Nu trebuie sa te razbuni facand rau, te poti razbuna facand sau intreband aiurea nu intr-un sesn rau.LUCK!

| AncaTeo a răspuns:

Incearca sa-i faci o farsawinking

| flavia_7696 explică:

Eu inteleg nu ii prea bine sa ma razbun dar am crezut ca intre mine si el sa fii fost ceva da eu nu am stiut ca o sa fie la misto mi-am facut sperante asta este