| Zâmbărețu a întrebat:

Eu vreau sa-mi sarut prietena, dar ea este timida si nu stiu daca va fi de acord sa ma sarute. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Astea-s semne ca tu esti timid, nu ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

La inceput o saruti doar tu. Daca sarutarile tale ii vor provoca placere si o vor excita, poti fi convins ca probabil destul de repede si/sau in scurt timp ii va dispare... timiditatea, retinerea. Succes!

| anamaria82726 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cum sa spui sa o,, excite,, doamneee ea nu vrea pentru ca sunt copii de 12 anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta una care nu e timida. Fugi de ele ca de dracu.

| anamaria82726 a răspuns:

Asta inseamna ca ai sub 15 ani 100%

Răspuns utilizator avertizat
| welcometowonderland a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea si ajut-o sa se simta comoda in prezenta ta. Arata-i ca poate avea incredere in tine si atunci cand sunteti putin mai apropiati fa pasul si sarut-o. Daca observi ca ea se simte incomoda opreste-te si nu o forta sa continue sub niciun caz. Fii tandru si continua s-ai arati ca poate avea incredere in tine si cu timpul ea se va obisnui si isi va pierde timiditatea fata de tine.