| Lost In Your Smoke™ a întrebat:

Evident... trebuia sa mi se intample si mie, nu? Ati avut vreodata senzatia ca, nu stiu cum sa explic, pe din`afara s-a terminat, numai exista acea persoana si. totusi in interior e o "voce" ce va spune "nu s-a terminat" si lupta in continuare pentru ca. ai pentru ce lupta.Nu mi se intampla des lucruri d-astea, adica trec repede si fara nicio jena peste intamplari gen, si d-asta vreau sa va intreb daca vi se intampla si voua si ce faceti pana la urma.Adica pe cine ascultati? Inima sau Creierul?[merci pentru ajutor > : d < ]
xoxo
[P. S : mi se pare superba :x http://www.youtube.com/watch?v=D1Xr-JFLxik ]

3 răspunsuri:
| Licurici_4986 a răspuns:

Voce interioara nu exista ...cu inima nu poti gandi(cu reieru`da!)

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Nu exista nici o voce interioara care sa-ti spuna ceva. Faci doar ce iti propui tu.

| ovidiu_4478 a răspuns:

Inteleg ce vrei sa spui."inima" bineinteles metaforic vorbindhee hee iti spune sa mai lupti pentru aceasta persoana asta pentru ca inca il mai iubesti, dar "creierul" iti spune ca s-a terminat, pentru ca din cate banuiesc el nu iti mai da atatea "semne de viata" ca la inceput pentru ca il bagi prea tare in seama...fii mai indiferenta cu el! si-a luat-o in cap.big grin