| anonim_4396 a întrebat:

Există acea categorie de bărbați cărora le pică, cu tronc femei.
La început, aceștia le complimentează și le laudă, dar după ce ele îi refuză, aceștia devin defensivi, insultându-le și atribuindu-le defecte.
Întrebarea e: cum se face că atunci când sunt refuzați, acești bărbați gata găsesc defecte acelor femei, defecte care înainte nu existau la ele?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Era o vorba "vulpea când nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii".
Am cunoscut și eu bărbați ce spun de femeile ce se culca cu toată lumea ca sunt cele mai cele, si de cele ce vor pur și simplu o relatie serioasa nu aventuri ca sunt c...ve.
Am mai întâlnit și băieți ce plac o fata, dar în grupul lor de prieteni se dau "smecheri" și o jignesc.Si multe altele.

Nu prea ai ce sa le faci, oameni de genul sunt prea plini de ei, orgolioși și frustrați cu o educație suficient de proasta încât sa nu poată judeca limpede în momentul în care femeia nu e cârpă ce se întinde la picioare.

2 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Nu înțeleg ce aveți toți cu vulpea asta da suneti proști răulaughing))) nu știu dacă știați da vulpea nu mănâncă struguri deștepțilorlaughing))))).

| Nyarlathotep a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, incearca tu ca femeie sa abordezi barbatii pe care ii placi, eventual sa-ti arunce respingeri, si vezi tu in ce categorie te incadrezi: in aia care trece cu demnitate peste refuz, sau in aia care devine defensiva si la randul ei incepe sa arunce cu insulte si injosiri catre acei barbati.