| Pickkapichii a întrebat:

Exista ejaculare fara orgasm? La fostul prieten simteam cand isi dadea drumul deoarece simteam contractiile penisului.Cu cel de acum nu se simte nimic, imi dau seama abia cand o scoate.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu toți au orgasmul la fel de „evident".
Dar e bine măcar că simți că o scoate...

| LoveSleep a răspuns:

Păi având în vedere că tu nu termini și el o scoate pe la jumătatea actului, poate fi doar dintr-un singur motiv, nu? Unde mai pui că îi curge un lichid suspect din penis.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Orgasmul exista, dar nu e atat de manifest ca sa-l simti. Depinde si de purtatorul penisului cat de manifest este cand are orgasm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti contractiile din ce in ce mai tari deoarece atunci e perioada cand se apropie de orgasm.
La baieti e mai greu sa existe ejaculare fara orgasm, poate cel de acum este mai relaxat si atunci toate sunt intr-o armonie.

| Quassaar a răspuns:

Orgasm fara ejaculare există. Trebuie sa fi foarte bine antrenat intr-ale sexului. Dar ejaculare fără orgasm nu se prea poate. Doar că fiecare organism se manifesta într-un anumit fel. Ar trebui să-ți dai seama daca iubitul tau are orgasm pentru că te manifești evident altfel în acel moment.