| xLoVexN33D a întrebat:

Exista intre o fata si un baiat dragoste, dupa ce au fost impreuna citva timp... apoi s-au despartit? Poate urma dragoste (intilnire) mai departe? V-a mai avea fata ceva sentimente fata de baiat?

Răspuns Câştigător
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Depinde de cat de mare a fost dragostea dintre ei, cat timp au stat impreuna, prin cat de multe au trecut impreuna... si destul de multe happy dar poate exista inca dragoste intre ei chiar si dupa ce s-au despartit in special daca dupa despartire s-au mai gandit unul la celalalt. dupa despartire e normal sa te gandesti la tot raul ce ti la faput persoana respectiva dar dupa ce iti trece asta si iti dai seama ca nu a fost chiar asa de rau(chiar daca nu vrei sa recunosti cu voce tare) iti amintesti de tot ceea ce a fost frumos intre voi si parca retraiesti in tine acele momente care ti-au placut si te gandesti daca mai poate fi ceva? eu spun ca daca aman2 simtiti acelasi lucru sa mai incercati inca o data poate v-ati despartit doar din cauza unei prosti pe care nu ati gandit-o asa de mult atunci...
Oricum, bft happy

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca baiatu castiga la loto, fata se va intoarce la el

| Paula007 a răspuns:

Depinde...de atatea lucuri. thinking

| Twilight a răspuns:

Depinde cat de mult a tinut la inceput la el si daca ea simte din nou ceva pentru el, raspundul la intrebarea ta este DA