| mitytyk a întrebat:

Exista medicamente sau altceva de luat, ce m-ar putea ajuta ca sa fiu mai relaxata si sa pot simti placere?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Folositi un lubrefiant pe baza de apa de la farmacie, asta iti va spori placerea. Nu faceti fragoste pe fuga, ci numai daca aveti suficient timp si nu va preseaza nimic. Luati-va suficient timp pentru preludiu. Folositi o metoda de contraceptie cat mai bune, ca sa nu stai stresata de o sarcina nedorita.

5 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Pai, pana sa ajungi la medicamente, incearca sa bei ceva inainte. Adica sa beti impreuna. Poate te ajuta sa nu te mai gandesti la alte prostii ci sa te concentrezi mai bine tongue

| adi a răspuns:

Cauta niste afrodisiace, poate o sa ai mai mult chef, si o sa traiesti mai intens momentele, poti sa sorbi si niste alcool poate te ajuta.winking

| Linguritza a răspuns:

Placere cand faci sex nu? daca nu simti nicio placere inseamna ca nu-ti place sexul cu aceea persoana, tiar trebui o alta persoana care sa iti fie pe plac din orice punct de vedere daca ma intelegi.

| cristibossu27 a răspuns:

Incearca sa il pui sa ati faca sex oral

| barsan1986aditza a răspuns:

Creeaza o atmosfera care sa te relaxeze, nu trebuie sa iei pastile.Incerca cu rabdare sa te descoperi cu adevar si sa vezi ceti provoca placere, Asfel vei avea parte de placeri sporite.Implical si pe patenerul tau si descoperiti impreuna.