| LittleTweety_6502 a întrebat:

Exista Mos Craciun?:-s

Răspuns Câştigător
| UnuAltu a răspuns:

Da exista, ii presedintele Romaniei si ajutoarele sunt guvernantii! daca ma intelegi :*

24 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Normal ca da, in sufletele noastre, ale tututor.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da exista. si sunt sigura ca i-ai scris sa-ti aduca un vibratorlaughing

| R_8074 a răspuns:

In Laponia

assiris
| assiris a răspuns:

Nu exista dar e frumos sa stii ca exista. Doar asa ne mai infrumusetam realitatea cruda uneori, visând...

| тecнιннιlα a răspuns:

Dddddddddddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa big grin laughing. blushing >big grin

| sofia_8041 a răspuns:

Exista precum exista si minte in capul tau.

| adi4ever a răspuns:

Prostia exista?

| pwp a răspuns:

Da, exista, pariez ca u ai scris in scrisoare ca iti doresti un vibrator!
am dreptate? happy

| LoveAngel223 a răspuns:

Pentru tine da...rolling on the floor)) daca si in canal incapi iti dai seama ca si mos craciun exista

| angel4v3ryour a răspuns:

laughingDa.Si Zina Maseluta exista!rolling on the floor

| Adeliи97 a răspuns:

A existat, da a facut greva foamei ca nu mai avea loc in panataloni si a crapat, trist nu?sad

| Paty3 a răspuns:

Normal ca nulaughing

| Stefania3001 a răspuns:

Bunasad. scuze ca te dezamagesc dar mosul nu exista, insa exista spiritul Craciunului, iar noi ne facem cadouri intre noi prtr a celebra nasterea lui Iisus(stiu cum e sa fli ca mosul nu exista, regret ca m-a intrebat-o pe mama de asta, preferam sa nu afluhappy. Iar restul care au raspuns nu mai radeti de ea pentru ca sunt sigura ca si voi ati trecut prin asta.
Fundahappy?

| Ambrus a răspuns:

Buna la toti iditiotii, buna tweety. Ma copiilor, voi tot ziceti ca tweety e proasta, da e mai deasteapta ca voi toti. Ea se distreaza, si voi va chinuiti sa va bateti joc de ea. Voi ii faceti jocul. E mai desteapta ca toti dintre voi care o luati la misto. Bravo twee, tine-o tot asa!

| H4cK3r a răspuns:

Intr'un univers infinit...de ce nu?

| CristineDelaruss a răspuns:

Nu.
Cred ca esti mica, dar nu exista.
Este o fantezie a copiilor mici creata de parinti.
Sa nut e superi, toti trebuie sa aflam. Eu am aflat la 6 ani!
Funda?:d

| Alecsandraa97 a răspuns:

Sigur ca exista. Tu trebuie sa crezi asta. Si daca o faci, atunci el exista.

| N0Nam3_1251 a răspuns:

Mos Craciun Exista pentru copii mici. dar el de fapt nu exista!

Imi pare rau daca esti mica si afli AdevarulQ!

Ai grija de tine!

| andreeeeea a răspuns:

Daca ai peste 12 ani.mosu nu exista
dar daca ai sub 12 atunci pentru tine da.inca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noooooooooooooo! u r so tiny! daca crezi ca exista! si si pe romana Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing)laughinglaughinglaughinglaughing)laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate ambrus

| Gia_4721 a răspuns:

Ce mai faci LittleTweety? :X