| AlisPretty a întrebat:

Exista pastile pentru erectie si sa il faca pe un baiat sa reziste mai mult?

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Pastile pentru erectie pai normal le stii si tu care sint alea.Viagra,Cialis si care or mai fi.Deci aceste pilule au efect doar daca barbatul este stimulat de cineva, adica aca are linga el o fata de care sa-i placa. Daca iei cialis si nai nici un chef pilula are efect zero.Deci trebuie sa existe dorinta din partea barbatului si dorinta sa se afle linga el.Referitor sa il tina mai mult nu sint pilule pentru asa ceva, in schimb sint ceva creme si spray-uri.Bine ca si viagra sau cialis prelungeste nitel actul dar nu cu mult.Ar mai fi ceva bauturi in acele sticulte f mici acolo o gura doua cit contine cu diferite arome, si acea bautura, am uitat cum se numeste dar prelungeste nitel actul cu citeva minute.In schimb daca vrei o evitare a ejacularii, adica sa te tina mai mult cum spui sint spray-uri si creme.Ambele nu-ti fac nici un rau daca respecti instructiunile si in timp chiar te va ajuta sati reglezi natural ejacularea.Referitor la pilulele pentru erectie nici alea nau nici un efect secundar nedorit cum spunea cineva vai rami impotent.Alea sint povesti.Cum adica viagra se ia doar de barbati de peste 50 de ani? Asa si daca esti mai tinar si nu ti se mai ridica ce trebuie sa faci? Asta ca cineva spunea chestiile astea.Ia intreab-o ce ar trebuie sa faca un barbat mai tinar daca are probleme de erectie? Sa iti dea ea un raspuns daca tot afirma cele scrise. Spray-ul ala sau unul din ele se numeste STUD100.Asta este un produs, dar probabil sint multe.Si creme dar am uitat cum se numesc.Nu am folosit niciodata aceste produse care iti prelungesc actul, insa cunosc multi care au folosit si totul merge struna. Pilule viagra cialis sint folosite de f multa vreme si din ce am discutat cu multi functioneaza sinca f bine. Poate te intrebi de unde stiu.De la farmacie, iubita mea este farmacista si intelegi vin barbati balamuc sa cumpere.Cea mai buna pilula pentru erectie este Cialis, este mult mai puternica ca viagra, dar si nitel mai scumpa.Cam asta e in mare.Detalii despre cum functioneaza aceste pilule sau creme daca esti curios/curioasa spune siti arat un prospect.

| Alcyon a răspuns:

Sa nu iei asa ceva, ca-n timp, pastilele alea duc la impotenta. Sunt bune numai pentru barbati de peste 50 de ani, carora nu li se mai scoala in mod normal.

| Danysan a răspuns:

Gategoric nu?-Nu il face sa ia asa ceva ca nu e un lucru recomandat.Sunt tot felul, ba chiar si de la magazine de plante medicinale.Tot felu de prafuri, etc.Acum uite cum e -Daca il tine mai mult de 3 minute e oki -poate e prea atras de tine si pana se obisnuieste (daca esti fata)-apoi mai incolo o sa reziste mai mult.Ce sa faci daca esti prea atragatoare.

| MoxiMonny a răspuns:

Există, dar poate duce la ipotență.

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Exista,dar nu ii recomand iubitului tau sa foloseasca asa ceva, daca ai o varsta de 15-20 de ani este normal sa se manifeste mai repede, pentru ca are energie, un mod de a dura mai mult este sa se mai opreasca din cand in cand(asta am citit-o), sper ca te-am ajutat, bafta.

| DorinM a răspuns:

Dupa parerea mea, afrodisiacele naturale sunt singurele suplimente care ar trebui luate pentru potenta si pentru a creste dorinta sexuala. Pastilele si suplimentele artificiale gen Viagra sau altele, fac mai mult rau decat bine.
Un site pe care gasesti multe informatii despre afrodisiace, erectie, viata sexuala http://totul-despre-sex.com/site/
Sper sa iti fie de folos

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Da,exista. Se numesc "pastile pentru stimularea erectiei".
Din cate am citit exista niste suplimente numite Vigrax care sunt foarte bune. Trebuiesc luate cu 30 de minute inaintea actului sexual.
Desigur, inainte ca persoana respectiva sa ia pastile, trebuie sa incerce sa verifice daca nu are vreo problema cu inhibitia. Sper ca te-am ajutat!

| miroslavviorel a răspuns:

Cum