| janynn a întrebat:

Exista posibilitatatea sa fiu insarcinata daca ultimul contact sexual l`am avut in ianuarie si de atunci mi-am facut 2 teste, ambele negative si mi-a venit menstruatia de 2 ori?! multumesc frumos:*

Răspuns Câştigător
| Adinuzza1 a răspuns:

NU, atunci cand iti vine mensturatia inseamna ca nu ai ramas insarcinata, cand nu`ti mai vine atunci exista posibilitatea sa fi ramas insarcinata

funda

3 răspunsuri:
| Izabelaisa a răspuns:

Nu

| yasmin1407 a răspuns:

Ok ai facut sex protejat? eu nu cred ca esti insarcinata dar nu uita sa folosesti prezervativulbig grin

| Adinuzza1 a răspuns:

Daca ti a venit menstruatia nu ai cum sa ramai insarcinata
atunci cand nu`ti mai vine poti sa iei in calcul faptul ca poate ai ramas insarcinata
prezervativ! happy

funda