| Laurishkutza a întrebat:

Exista vreo diferenta intre o iubire pe care o consideri... dragostea vietii si chiar iubirea vietii? Sau nici macar nu exista asa ceva?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu e tot aia?
N-am o varsta la care sa iti pot da un raspuns:ca exista sau nu.
Mai am multe de invatat.

| Fragile a răspuns:

Pai o iubire care o consideri dragostea vietii inseamna iubirea vietii.
Daca exista... DA!
Daca intalnesti pe cineva pe care chiar iubesti[si el/ea te iubeste la fel de mult ca tine]si e dragoste adevarata poti spune ca aceea este iubirea vietii tale pentru ca atunci cand iubesti pe cineva cu adevarat si el pe tine te gandesti tot timpul la el si il ai in cap nu poti sa-l scoti si faceti tot posibilul sa va impacati cand va certati. e chiar o iubire adevarata!
2 versuri:
Cand doi oameni se iubesc cu-adevarat
Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat!
Dar in ziua de azi rar mai vezi asa iubiri...multe iubiri din cele pe care le vezi sunt din interes! Pacat.Asta e parerea mea.
Funda?happy