| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa se rupa prezervativul daca schimbi pozitia de sex in timpul actului? Multumesc.

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Da'ce ma, in timpul schimbarii pozitiei, are o miscare atit de repede incit ai crede ca este elice?

| Bybyutzzzz a răspuns:

Din cate stiu eu, depinde, adica prezervativul se poate rupe si daca nu schimbi pozitia...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prezervativul se rupe daca nu il folosesti corespunzator sau daca e de foarte proasta calitate. Nu prea are lagatura cu pozitia.

| AlescandraM a răspuns:

Da, se poate rupe, depinde si de calitatea prezervativului.