| kassandra1 a întrebat:

Exista vreun program pe net pentru aflarea statusului de la mess a unei persoane chiar daca nu ai id-ul ei in lista(dar il sti)cum e de exemplu acel program pentru detectarea celor pe invizibil? fundita promitwinking

1 răspuns:
| cLeILa a răspuns:

Buna.Nu exista asa ceva.dar iti faci repede un alt id dureaza 5 minute ii dai add el/ea iti da accept ii spui bla bla ca ai vazut-o sau l-ai vazut pe la scoala si ti-a dat cineva id si uite asa vezi si stts si avatar si tot.si pentru invizibil in caz de vrei asta stiu unul :http://test-viteza.ro/cum-se-afla-statusul/.numai bine! funda?